-

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالیگزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۱۲ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۶۲۶ مورد

تعداد بازدید های دیروز : ۱۴۲۷ مورد

تعداد بازدید های کل : ۱۲۴۳۹۱۴ مورد

ارتقای خدمات رسانی غیر حضوری واحد خدمات آموزشی به دانشجویان

چهارشنبه ٢٤ اردیبهشت ١٣٩٩ ساعت ١:٤٣ ق.ظ   ( بازدید : 381 نفر )


به گزارش روابط عمومی؛ واحد خدمات آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه با همکاری واحد آموزش دانشکده­ها در راستای بهبود خدمات رسانی به دانشجویان و کاهش مراجعات حضوری به ویژه در شرایط حساس کنونی کشور، در زمینه­های نقل و انتقالات، تسویه حساب، انصراف و مرخصی تحصیلی، اقدام به دریافت مدارک و مستندات ضروری دانشجویان از بستر پست الکترونیک و فاکس نموده و فرآیند انجام کار حضوری دانشجویان را تا حدودی بر عهده گرفته است.

در این زمینه تعداد قابل توجهی از متقاضیان انتقال خارج از کشور، مدارک خود را ارسال نموده­اند که جهت تکمیل فرآیند و اعلام نتیجه به دانشکده­های مربوطه ارجاع شده است.

 فرآیند نقل و انتقالات دانشجویان داخل کشور نیز مانند سال­های گذشته از طریق سامانه انتقال و مهمانی وزارت متبوع، با تاکید بر کاهش مراجعات حضوری و حذف مکاتبات فیزیکی، درحال انجام و پیگیری می­باشد.

برپایه این گزارش جهت کاهش حضور مراجعین، بخشی از فرآیند مربوط به ثبت نام دانشجویان در سامانه با تغییرات ایجاد شده امکان انجام امور متقاضیان را در بستر الکترونیک فراهم نموده، که این تغییرات در قالب اطلاعیه، قبلاً از طریق سایت مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی به اطلاع مخاطبین رسانده شده است.

 


منبع : معاونت آموزشی دانشگاه چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.
جستجو
روز معلم گرامی باد (۸۵۷۵ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...